Kenny Burrell

bebop, blues / guitar

valmakar

vinyl 10"
Name
Ігор
Sex
мужской
Location
Вінниця
Messages
4,466
Joined
Jul 13, 2010

Reaction score
2,993

Kenny Burrell
Детройт, Мічиган, США

Kenny+Burrell.jpg




Біографія:
Кеннет Ерл "Кенні" Баррел (народився 31 липня 1931 р.) - американський джазовий гітарист. Виконує, здебільшого, бібоп та блюз. Виступав і записувався з широким діапазоном джазових музикантів.
Баррелл народився в Детройті, штат Мічиган, у сім'ї музикантів і почав грати на гітарі у віці 12 років. Як на гітариста, на нього вплинули Чарлі Крістіан, Джанго Рейнхардт, і Вес Монгомері. Будучи студентом Державного університету Вейна (навчався за класом класичної гітари), він уперше записався на платівку разом із секстетом Діззі Ґіллеспі в 1951 році. Діз запрошував молодого Кеннета стати повноцінним членом його колективу, але батьки вмовили його закінчити навчання. Він гастролював з Оскаром Петерсоном після випуску в 1955 році, а потім переїхав до Нью-Йорку в 1956 році.

Неперевершений акомпаніатор, Баррелл відзначився записами з широким колом видатних музикантів. Він також очолював свої власні групи з 1951 року і записав чимало видатних альбомів.

У 1970-х років він почав вести семінари, присвячені музиці, зокрема, Дюка Еллінгтона. Неодноразово перемагав у опитуваннях щодо найкращого музиканта в США, Великобританії, Японії.

Кенні Баррелл записав близько 106 альбомів.

У 2001 р. Баррел виконав "C Jam Blues" з Medeski, Martin and Wood для компіляції Організації Red Hot альбом Red Hot + Indigo. Це збірка обробок творів Дюка Еллінгтона, гроші, зібрані від її продажу пішли на програму з підвищення рівня інформованості про СНІД та боротьби з хворобою.

Станом на 1996 р. Баррел працював директором Джазових досліджень при Каліфорнійському університеті, викладаючи у таких відомих випускників, як Гретхен Парлато і Каліл Вілсон. Баррелл викладає курс під назвою "Ellingtonia", що вивчає життя й досягнення Дюка Еллінгтона.​

Kenny Burrell with Coleman Hawkins - Bluesy Burrell (1962) 320 kbps CBR

51qGEN83wSL._SL500_AA300_.jpg


[HIDE]Cкачать[/HIDE]

Kenny Burrell - Guitar Forms (1964) 320 kbps CBR

612X%2BktV67L._SL500_AA300_.jpg


[HIDE]Cкачать[/HIDE]
Tommy Flanagan, John Coltrane, Kenny Burrell - 1957- The Cats (CBR 320 kbps)

[HIDE]Cкачать[/HIDE] info

1958 - Kenny Burrell & John Coltrane (CBR 320 kbps)

[HIDE]Cкачать[/HIDE]info

Відео:
https://www.youtube.com/watch?v=_wAmxuHt5nw

https://www.youtube.com/watch?v=oc6I_9h86UI

https://www.youtube.com/watch?v=MmkB5pUkqQE

Власне враження:
До цієї теми я доходив майже місяць - відколи почув на місцевому радіо у джазовій програмі записи Баррелла. Легкість і розслабленість, із якою він грає боп і блюзи відразу змусили звернути на себе увагу. Кожна нота звучить так чуттєво за своєю динамікою, що я, власне, до сьогоднішнього вечора був упевнений у тому, що Кенні - негр. Дійсно, не так багато білих музикантів можуть бути описані таким чином: "відомий бібоповий і блюзовий гітарист, який грав з багатьма видатними представниками джазу і блюзу від 50-их років".
Чим же цікава сама музика Баррелла? Своїм поєднанням ліричності, умиротвореного настрою з виваженістю і вигадливістю в імпровізаціях. Її можна слухати як для розслаблення, так і для заглиблення у віртуозні музичні малюнки.

П.С. присвячую цю тему нещодавній даті вісімдесятиріччя Кенні Баррелла. Нехай буде здоровий і благословенний :congrat:​
 
Description
bebop, blues / guitar
Country
usa
Last edited:
И в этой теме не верю своим глазам)
 
И в этой теме не верю своим глазам)
щось цей симптом став часто проявлятися останнім часом :stupid:

У 2001 р. Баррел виконав "C Jam Blues" з Medeski, Martin and Wood для компіляції Організації Red Hot альбом Red Hot + Indigo. Це збірка обробок творів Дюка Еллінгтона, гроші, зібрані від її продажу пішли на програму з підвищення рівня інформованості про СНІД та боротьби з хворобою.
до речі, якщо хтось може знайти цей альбом - буду дуже вдячний. ґуґлив його довго і безрезультатно :dontknow:

Добавлено через 51 секунду
...якщо хтось може знайти...
я постійно це "хтось" так, ніби дійсно багато людей читає теми в Джазі :yeah:
 
до речі, якщо хтось може знайти цей альбом - буду дуже вдячний. ґуґлив його довго і безрезультатно :dontknow:

Добавлено через 51 секунду

я постійно це "хтось" так, ніби дійсно багато людей читає теми в Джазі :yeah:

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2930848

CD2 :

"Red, Hot, & Indigo" (Ellington Tribute) 2000:
01. C Jam Blues (w/ Kenny Burrell)
02. Bli Blip (w/ Don Byron)
03. Mount Harissa
04. In A Sentimental Mood (w/ Kenny Burrell)
05. Haunted Nights
06. Blue Pepper (Dub)
 
Там в какой-то другой раздаче мелькало сообщение, что некто нашёл этот диск. Возможно скоро появится там.
 
Back
Top